Світ неділя, 21 вересня 2025 08:58 Світ В Росії учасники руху підпілля підірвали залізничні колії у Смоленську до заводу з ракетами Х-593 Коментувати Роздрукувати
Агенти нашого руху підірвали залізничні колії у Смоленську, які ведуть до авіазаводу.
Цей завод виробляє ракети Х-59 для Міноборони РФ. Подробиці повідомили у Telegram-каналі “АТЕШ”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партизани розвідали Центр матеріально-технічного забезпечення ЧФ РФ у Севастополі
Учасник руху підтвердили, що логістика ракет тепер порушена.
Завод виробляє ракети, БПЛА та іншу техніку.
“Він – стратегічна мета, і ми продовжимо наносити удари по таких об’єктах. Підприємства ВПК не захищені, збої у виробництві будуть наростати”, – йдеться у дописі.
Фото: Telegram-канал “АТЕШ”
Мешканців Смоленська закликали приєднуватися до боротьби з кремлівським режимом.










Discussion about this post