Фото: скрин з відео
У Харкові кота на прізвисько Лакі, якого рятувальники витягли напівживим із пожежі в Індустріальному районі 26 вересня, всиновили родичі його загиблого власника.
Про це повідомила ГО “Порятунок тварин. Харків”, передає “Думка”.
За даними зооволонтерів, під час гасіння пожежі у квартирі працівники ДСНС винесли тварину, яка мала отруєння чадним газом і критично низьку температуру.
За життя кота боролися як рятувальники, так і лікарі ветеринарної клініки ARK, куди його терміново доставили.
Завдяки зусиллям медиків стан Лакі вдалося стабілізувати.
Тим часом співробітники ДСНС знайшли родичів загиблого чоловіка, які погодилися забрати кота.
Зараз котик удома, носить своє нове ім’я – Мурзік-Мурчик, добре харчується, пройшов обстеження й почувається добре.
“Лакі вже адаптується, відсипається і навіть починає дозволяти себе гладити”, – зазначають зооволонтери.
https://www.facebook.com/spt.kh/videos/1497870404574774/










Discussion about this post