Фото: пресслужба Харківської міської ради
Міський голова Харкова Ігор Терехов став лауреатом престижної європейської премії Eurocities Awards 2025 у номінації “Герой міста”.
Про це повідомили в Харківській міській раді, передає “Думка”.
За даними міськради, результати оголосили під час щорічної конференції мережі Eurocities, яка цього року відбулася в португальському місті Брага.
У фіналі також змагалися президент регіону Гельсінкі та мер румунського міста Клуж-Напока.
Європейська спільнота визнала Терехова за виняткове лідерство, відвагу і впровадження сучасних управлінських рішень у складні часи повномасштабної війни.
Журі особливо відзначило збереження стійкості міста в перші місяці вторгнення, безперебійну роботу комунальних служб, запуск безоплатного громадського транспорту та створення перших в Україні підземних шкіл.
У відеозверненні під час церемонії Ігор Терехов подякував за підтримку і наголосив, що ця нагорода належить усьому Харкову та кожному харківʼянину.










Discussion about this post